Píseň Lady Carneval vznikla, jak známo, během několika hodin, stejně jako rozhodnutí změnit text písně ZTRACENÁ LÁSKA na VZPOMÍNKY … Ukázka:

(autor: Jožka Zelený; ukázka je nazpívaná na podklad z PC; originál připravujeme s Big Bandem Felixe Slováčka)

Hlavu vzhůru pozvedám
s tóny jedinečných písní,
když mé srdce smutek tísní,
ustupuje vzpomínkám.

Rozhodně však nejsem sám,
kdo si tvého jména váží,
kdo na ně vzpomínku stráží,
před kterým vždy respekt mám:

Zpívat s úctou písně tvé,
mnohým plnit jejich přání,
velmi čestné je poslání,
nese chvíle radostné.
Pakliže je v srdci máš,
vzpomínáš na jejich krále,
jen tak žije s námi dále,
stále krášlí život náš.

Historie písně:
Zpěvák, textař, skladatel Jožka Zelený, jehož projekty NAŠE DIVADLO s.r.o. provozuje, složil hudbu i text písně „Ztracená láska“, s cílem nabídnout ji Karlu Gottovi (znali se od ledna 1994). Text vycházel z citátu: „Nikdo neutře slzy lépe, než ten, kvůli komu pláčeme“.
Záhy vyšlo najevo, že se zpěvák potýká se zákeřnou nemocí. Když to nedopadlo dobře, zůstala z původní skladby jen hudba. Nový text dal písni příhodný název: VZPOMÍNKY

S Big Bandem Felixe Slováčka připravujeme 12 nejznámějších písní z repertoáru KG na CD a DVD pro zpěváky z řad jeho pokračovatelů. VZPOMÍNKY + závěrečná píseň v podání KG, doplní počet písní na 14. V závěru nosičů zařadíme mluvené slovo, které o spolupráci Felixe Slováčka s Karlem Gottem prozradí více (moderují: Jožka a Vašek).

Příspěvky na náklady spojené s vydáním obou nosičů (aranže písní, nahrávací studio, honoráře hudebníků a zpěváků či výrobu CD a DVD) oceníme nejen dodáním přiměřeného počtu nosičů, ale i přiměřeným počtem volných vstupenek na koncerty s názvem VZPOMÍNKY (nejen na Lady Karneval).