Nejen ve zpěvnících (strana 2) je logo s nadpisem: RÝMOVANÉ VIZITKY ZDE. Děti, které zpěvník vlastní, si ho proto všímají, když je vidí v jídelních lístcích, na dveřích obchodů či na autech. Zadní strany vizitek zdobí obrázky se slokami písní z oblíbených zpěvníků. Vizitky NAMALUJTE SI HUDEBNÍ VIDEO šíří lékaři:

  

Vlastní či rýmované MOBILENKY šíří firmy různých sortimentů. Vizitky lze žádat při placení ve firmách označených logem MOBILENKA, kde sdělují i heslo TÝDNE do TV:

   

  

Vizitky mají hodnotu 10 Kč a lze s nimi v obchodech označených logem vlevo doplácet hodnotu SLEVY, kterou obchod poskytuje. Jsou-li vizitky vyplněné telefonním číslem zákazníka, odměny jej neminou.

VÝHODNÁ KNÍŽKA (systém je chráněný nejen autorským zákonem):
Tvoříme seznam různých spolupracujících firem, které k nákupům nad 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč přidávají jednu až čtyři VÝHODNÉ KNÍŽKY (á 500 Kč; patří k nim především lékárny a veterinární ordinace). Jednu KNÍŽKU obdrží kupující výměnou za vizitku, kterou si po nákupu vyžádal v jiném z obchodů, označených logem MOBILENKA.

Protože sledujeme program zábavné zdravotní prevence, nabízíme KNÍŽKU všude, kde se platí vstupné (KD, kina, divadla, ZOO, muzea, sportovní akce aj.). Jednu KNÍŽKU lze na vyžádání přidat ke vstupence výměnou za jednu vizitku (i do 500 Kč vstupného):

Jedna knížka je směnitelná za jednu libovolnou vizitku, kterou kupující obdržel v jiných obchodech, než kde knížku žádá (držitel vizitek na jejich rub uvádí dobrovolně své telef. číslo; jen tak můžeme držiteli sdělit, kde si může vyzvednout za důvěru k systému, který využívá, zaslouženou odměnu; využíváním je podporovaná potřebná OBEZŘETNOST).

KNÍŽKU lze také vhodit do poštovní schránky vámi oblíbeného kina, KD, sportovního oddílu, divadla, aj. Tyto nám je ochotně předávají, abychom vás mohli odměnit. Je možné to udělat i tak, že až vizitek utratíte 49 kusů, čímž ušetříte 490 Kč, můžete byť s jedním lístkem vhodit do vámi zvolené schránky KNÍŽKU i s onou poslední vizitkou. Ale POZOR!

Odměňovat můžeme jen ty, na které máme telefonní číslo, protože NELOSUJEME, ale příznivce našeho úsilí ODMĚŇUJEME (volnými vstupenkami na sportovní, kulturní či jiné akce; předprodejem vstupenek o týden dříve, včetně megakoncertů; dárkovými poukazy spolupracujících firem, aj.). Odměňování našich příznivců nám rozhodně není cizí (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné.).

Interpunkční znaménka jsou u jednotlivých rýmovaček vynechávána záměrně.