V.I.P. ZÓNA:

KDO POZDĚ CHODÍ, NEJSOU KOLÁČE:
Připravujeme akce s 50% slevou ze vstupného pro všechny, kteří nám s důvěrou svěří své telefonní číslo (pochopitelně: je-li vyprodáno, ony „koláče“ NEJSOU). 

Díky SMS jim žádné akce, které pořádáme či spolupořádáme neuniknou. O levnější vstupenku se tak mohou hlásit svým telefonním číslem, které do předprodeje nahlásíme. Vzájemná důvěra si zaslouží i věrnostní odměny (poukazy, zájezdy, věcné ceny, a jiné), o něž se hlásí právě jen svým telefonním číslem (žádné průkazky vyrábět nemusíme). Poskytovatel odměn má právo žádat, aby jej odměňovaný prozvonil.

Základní ODMĚNY pro předplatitele čehokoliv u NAŠEHO DIVADLA:

  • 50% sleva na vše, co NAŠE DIVADLO s.r.o. vydává, pořádá či spolupořádá (dokladem je pouze telefonní číslo, které bylo NAŠEMU DIVADLU s důvěrou svěřeno; kontakty)
  • bez zajímavosti nejsou ani spolupracující NADACE
  • předprodej produktů různých autorů (skladatelů, textařů, zpěváků, herců, režisérů aj.) zahrnuje nejen odměny v podobě večeří s jejich autory, čili jedinečnou autogramiádu, ale i akce v hospůdkách či ve vinných sklípcích, kde jsou do nabízených odměn zahrnuty jak honoráře zúčastněných umělců, tak i vše, co přispívá k dobré náladě (veškeré jídlo i nápoje)

INFO PRO NEZNALÉ ČI VÁHAJÍCÍ:

NAŠE KNIHY, CD či DVD pravděpodobně nikdy prodávat nebudeme (viz info níže)

ZPŮSOB DISTRIBUCE VYDÁVANÝCH TITULŮ:

U spolupracujících firem označených logem systému (SEZNAM), lze vydané tituly obdržet k nákupům za přiměřenou útratu, o níž si firmy rozhodují samy (viz MOBILENKA).

Případné DOTAZY volejte (nemáte-li neomezené volání, stačí prozvonit, voláme zpět).

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jindřich Kraus – PRAGOLINE, nabízíme nejen knihy vlastních námětů:

KRAŤASY 2. NAŠI předplatitelé je mohou podle návodu z roku 2009 obohatit vlastním zajímavým příběhem, který prožili, anebo se o něm jen dozvěděli.

Z nakladatelství PRAGOLINE nabízíme i knihy z historie četnictva, jejichž autorem je duchovní otec oblíbeného TV seriálu ČETNICKÉ HUMORESKY, plk. (v.v.) JUDr. Michal Dlouhý, Ph.D.